Pro naši Kamenici

Vážení čtenáři, u mne,  jako u starosty, se pravidelně schází mnoho informací, které takto pohromadě nemá v daném okamžiku nikdo jiný. Jsou to informace o tom, o čem ve vedení obce uvažujeme, co plánujeme, co už je jisté k realizaci. Chci se s vámi pravidelně o tyto informace dělit, abyste si mohli průběžně utvářet obrázek o stavu Kamenice sami.

Zpětné reakce jsou vítány. Rubriku ve Zpravodaji poznáte podle nezaměnitelného loga: PRO NAŠI KAMENICI, témata najdete i zde na webových stránkách a aktualizovaná pravidelně též na Facebooku naší obce, kde jsme otevřeni k diskusi s Vámi.

profilovka rubrikaorez

Srdečně,