Cyklostezky

11 - Greenway Praha - Vídeň

Mezinárodní cyklotrasa z Prahy do Vídně. Trasa vede z Prahy přes Průhonice, Dobřejovice, Křížkový Újezdec, Kamenici, Čakovice a Týnec nad Sázavou. Dále pokračuje přes Sedlčany, Tábor, Jindřichův Hradec, Slavonice, Znojmo, Valtice, Mistelbach a Vídeň. 

19 - Posázavská cyklotrasa  Lísek - Davle

Trase vede převážně po silnicích II. a III. třídy. Začíná u pramene Sázavy v Lísku a končí v Davli. Celková délka trasy je 245 km. V okolí Kamenice prochází Hornopožárskými lesy, přes Dolní Požáry, poblíž obcí Čakovice a Těptín, poté přes Borek a Jílové u Prahy až do Davle.

0028 - Dobřejovice - Petříkov - Pyšely

Trasa vede po lesních cestách, místních komunikacích a silnicích s malým provozem. Výjimkou je úsek v okolí Modletic. Délka trasy je 18 km a na dvou místech protíná cyklotrasu č. 11. Greenway Praha -Vídeň. Na tu se můžete napojit v Dobřejovicích a v Petříkově.

0029 - Strančice - Velké Popovice - Kamenice - Nová Grybla

Trasa vede po zpevněných lesních cestách, místních komunikacích a silnicích s malým provozem. Celková délka trasy je 20 km. Na Nové Gryble se napojuje na cyklostezku č. 19. tzv. Posázavskou cyklostezku. V Řepčicích protíná trasu 0028.

8217 - Štiřín - Kostelec u Křížků - Kamenice

Trasa vede po silnicích a polních cestách. Celková délka trasy je 5 km. Trasa objíždí Kamenici a nabízí alternativu k přímé trase po cyklostezce č. 11. trasa začíná i končí na křižovatce s cyklostezkou č. 11.

Cyklostezky