Pro přispěvatele

Tato rubrika je určena všem občanům, kteří chtějí vyjádřit svůj názor na dění v obci Kamenice.

Příspěvky čtenářů zde uveřejněné neupravujeme, otiskneme je v původním znění. Vyhrazujeme si však právo příspěvek neotisknout, pokud by:

- obsahoval hrubé, urážlivé nebo vulgární výrazy,

- podněcoval k rasové nebo náboženské nebo jiné nesnášenlivosti,

- byl politicky motivovaný a vyzdvihoval nebo naopak kritizoval konkrétní politickou stranu (jsme a chceme i nadále být politicky nezávislé periodikum).

Rubrice „Z redakční pošty“ je vyhrazena jedna strana Zpravodaje a maximální rozsah každého příspěvku zde uveřejněného je 2000 znaků včetně mezer.

Pokud by příspěvků bylo víc, než se vejde na jednu stranu Zpravodaje, rozhoduje o jejich uveřejnění redakční rada. Může se tedy stát, že váš příspěvek bude zveřejněn až v dalších číslech Zpravodaje, nebo vůbec, pokud tak redakční rada rozhodne. V takovém případě bychom vás o této skutečnosti informovali.

Uzávěrka pro přijetí příspěvků do rubriky „Z redakční pošty“ je 15. dne předcházejícího měsíce. Pokud požadujete vyjádření protistrany, prosíme, pošlete svůj příspěvek do 10. v předchozím měsíci, aby i druhá strana měla časový prostor pro vyjádření. V opačném případě se může stát, že váš příspěvek bude spolu s odpovědí otištěn až v následujícím vydání Zpravodaje.

redakce

Formulář pro zaslání příspěvku do Zpravodaje z Kamenice

maximální délka 2000 znaků

Pozn.: položky označené * jsou povinné.

Ochrana proti SPAMu: opište, prosím, kontrolní číslo.
Jestliže číslo nemůžete přečíst, obnovte obrázek.

sledujte život v obci na Facebooku

www.facebook.com/Kamenice

knihovna

knihovna je součástí kulturního centra