Obec Kamenice
číslo usnesení 5/24/ZOK/2021/Veřejný
Převod nemovitostí do vlastnictví obce Kamenice - Ringhofferova hrobka
I. Zastupitelstvo obce Kamenice schvaluje

uzavření Smlouvy mezi Nadací svobodných pánů Františka, Emanuela a Viktora Ringhofferových v likvidaci, zastoupenou likvidátorem Mgr. Robertem Hynkem, jako Nadace či Převodce, a Obcí Kamenice, jako Obec či Nabyvatel, kde předmětem Smlouvy je závazek Nadace předat Obci Předmětné nemovitosti (pozemkovou parcelu č. parc. 682/2 - ostatní plocha, pozemkovou parcelu č. parc. 683/2 - orná půda a pozemkovou parcela č. parc. 828/9 - ostatní plocha, vše v katastrálním území Těptín, obec Kamenice, zapsané na listu vlastnictví č. 2308 pro k.ú. Těptín u Katastrálního úřadu pro Středočeský kraj, Katastrální pracoviště Praha -východ) a umožnit Obci nabýt vlastnické právo k Předmětným nemovitostem a Obec se zavazuje Předmětné nemovitosti převzít a nabýt k nim vlastnické právo. Obec se v souvislosti s nabytím Předmětných nemovitostí zavazuje zaplatit do likvidační podstaty Nadace částku ve výši 32.000,- Kč, která bude použita na úhradu nákladů likvidace, a to do deseti dnů od podpisu Smlouvy. Správní poplatek za vklad Smlouvy do katastru nemovitostí uhradí Obec. Starosta je pověřen podpisem Smlouvy.

II. Zastupitelstvo obce Kamenice ukládá
1. Petře Novotné