Obec Kamenice
88. Rady obce Kamenice
konané dne 20.1.2021
číslo usnesení 2/88/ROK/2021/Veřejný
Zásady pro poskytování finančního příspěvku obce Kamenice na úhradu poplatku za komunální odpad + Smlouva o poskytnutí příspěvku
I. Rada obce Kamenice revokuje

Usnesení č. 1/87/ROK/2021 ve znění: schvaluje Zásady pro poskytování finančního příspěvku obce Kamenice na úhradu poplatku za komunální odpad ve znění, které tvoří přílohu č. 1 tohoto usnesení.

II. Rada obce Kamenice schvaluje

Zásady pro poskytování finančního příspěvku obce Kamenice na úhradu poplatku za komunální odpad, včetně Smlouvy o poskytnutí příspěvku na úhradu poplatku za svoz komunálního odpadu ve znění, které tvoří přílohu č. 1 a 2 tohoto usnesení.

III. Rada obce Kamenice ukládá
1. Petře Novotné

Zveřejnit Zásady pro poskytování finančního příspěvku obce Kamenice na úhradu poplatku za komunální odpad včetně Smlouvy o poskytnutí příspěvku na úhradu poplatku za svoz komunálního odpadu na stránkách obce.

Termín: 25.1.2021
v.r. Ing. Pavel Čermák