Obec Kamenice
19. Zastupitelstva obce Kamenice
konaného dne 24.6.2020
číslo usnesení 9/19/ZOK/2020/Veřejný
Darovací smlouva - převod do vlastnictví obce Kamenice - podíl o velikosti id. 1/20 na pozemku parc. č.: 318/11, k.ú Štiřín
I. Zastupitelstvo obce Kamenice schvaluje

uzavření Darovací smlouvy mezi ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░ , společně jako Dárci a Obcí Kamenice, jako Obdarovanou, kde předmětem převodu je podíl o velikosti id.1/20 na pozemku parc. č.: 318/11 - ostatní plocha, ostatní komunikace, o celkové výměře 966 m2, zapsáno na listu vlastnictví č. 3558, vedeném u Katastrálního úřadu pro Středočeský kraj, Katastrální pracoviště Praha - východ, katastrální území Štiřín, obec Kamenice. Starosta je pověřen podpisem Darovací smlouvy.

Správní poplatek za vklad darovací smlouvy do katastru nemovitostí uhradí Obdarovaný.

II. Zastupitelstvo obce Kamenice ukládá
1. Petře Novotné