Zastupitelstvo obce Kamenice

za ověřovatele zápisu Josefa Dvořáka a Ing. Tomáše Mojžíška

2/9/ZOK/2019 Schválení programu zasedání
I. Zastupitelstvo obce Kamenice schvaluje

následující změnu dnešního programu zasedání zastupitelstva obce Kamenice: Před bod nazvaný "Darovací smlouva a smlouva o zřízení věcného břemene služebnosti IS - prodloužená kanalizační stoka a vodovodní řád" je zařazen nový bod nazvaný: Námitka a připomínky ke stavu a obsahu změn územního plánu. Následující zveřejněné body programu se přečíslují v pořadí.

3/9/ZOK/2019 Schválení programu zasedání
I. Zastupitelstvo obce Kamenice schvaluje

doplnění programu o bod: Změna jednacího řádu

4/9/ZOK/2019 Schválení programu zasedání
I. Zastupitelstvo obce Kamenice schvaluje

program jednání zasedání zastupitelstva obce Kamenice.

5/9/ZOK/2019 Struhařovská pila
I. Zastupitelstvo obce Kamenice bere na vědomí

doplňující informace k materiálu "Koupě pozemků na území bývalé pily ve Struhařově do vlastnictví obce Kamenice", projednané dne 6.2.2019 Zastupitelstvem obce Kamenice

6/9/ZOK/2019 Poskytnutí mimořádné odměny uvolněnému členovi zastupitelstva
I. Zastupitelstvo obce Kamenice schvaluje

poskytnutí mimořádné odměny uvolněnému členovi zastupitelstva - starostovi Ing. Pavlu Čermákovi, ve výši dvojnásobku jeho zákonné měsíční odměny,  za mimořádnou aktivitu ve prospěch obce v rámci dobrovolného svazku obcí Ladův kraj, jehož se stal místopředsedou, tak v rámci projektu Svazu měst a obcí - Centrum společných služeb, kde obec zastupuje ni na Celorepublikové komunikační platformě.

7/9/ZOK/2019 Námitka a připomínky ke stavu a obsahu změn územního plánu
I. Zastupitelstvo obce Kamenice bere na vědomí

informaci o chybách v návrhu změny územního plánu č. 6, jmenovitě nesoulad vyhlášky s fyzickým staven měněného území.

II. Zastupitelstvo obce Kamenice žádá

Ing. Pavla Čermáka svolat pracovní jednání zastupitelstva obce Kamenice k dané změně.

III. Zastupitelstvo obce Kamenice ukládá
1. Ing. Pavlovi Čermákovi

v rámci probíhající změny sjednat nápravu

Termín: 26.6.2019
2. Ing. Pavlovi Čermákovi

informovat zastupitelstvo obce Kamenice o způsobu sjednání nápravy.

Termín: 26.6.2019

8/9/ZOK/2019 Darovací smlouva a smlouva o zřízení věcného břemene služebnosti IS - prodloužená kanalizační stoka a vodovodní řad
I. Zastupitelstvo obce Kamenice schvaluje

uzavření darovací smlouvy a smlouvy o zřízení věcného břemene - služebnosti inženýrské sítě mezi ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░ , (jako dárci a povinní ze služebnosti), ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░ (jako dárce), a ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░ (jako povinní ze služebnosti) a Obcí Kamenice (jako obdarovaný a oprávněný ze služebnosti) na bezúplatný převod prodloužené kanalizační stoky a vodovodního řadu v pozemcích parc.č. 328/19 a 280/2 v katastrálním území Ládví, obec Kamenice.

II. Zastupitelstvo obce Kamenice ukládá
1. Ing. Daně Boxanové

zajistit uzavření smlouvy.

Termín: 10.7.2019
III. Zastupitelstvo obce Kamenice pověřuje

starostu obce podpisem smlouvy

9/9/ZOK/2019 Žádosti o účelovou dotaci na činnost spolků a akce realizované v roce 2019
I. Zastupitelstvo obce Kamenice schvaluje

poskytnutí dotace z Programu pro poskytování dotací na sportovní, kulturní a zájmovou činnost spolků, sdružení právnických a fyzických osob pro ok 2019 pro následující subjekty v této výši:

• SK Kamenice                                         150.000,- Kč
  • Mažoretky Hraběnky Kamenice, z.s.       80.000,- Kč
II. Zastupitelstvo obce Kamenice schvaluje

uzavření veřejnoprávních smluv pro uvedené subjekty dle schválené vzorové veřejnoprávní smlouvy v příslušné modifikaci

III. Zastupitelstvo obce Kamenice pověřuje

starostu podpisem veřejnoprávních smluv

IV. Zastupitelstvo obce Kamenice ukládá
1. Drahomíře Žáčkové

vyhotovení veřejnoprávních smluv pro výše uvedené subjekty

Termín: 26.4.2019

10/9/ZOK/2019 Rozpočtové opatření č.1/2019
I. Zastupitelstvo obce Kamenice schvaluje

rozpočtové opatření č.1/2019 dle přílohy s následující úpravou: z investičních akcí se do rozpočtového opatření neuplatňuje u paragrafu 2212 změna 4.180.000 Kč na opravu okolí obecního úřadu, celkové výdaje tedy budou činit + 1.652.350 Kč a financování bude činit + 765.600 Kč.

11/9/ZOK/2019 Darovací smlouva a smlouva o zřízení věcného břemene - služebnosti inženýrské sítě - vodovod, kanalizace, Ládví
I. Zastupitelstvo obce Kamenice schvaluje

uzavření darovací smlouvy a smlouvy o zřízení věcného břemene - služebnosti inženýrské sítě mezi░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░ (jako dárci a povinní ze služebnosti), a ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░ (jako povinný ze služebnosti) a Obcí Kamenice (jako obdarovaný a oprávněný ze služebnosti) ve věci bezúplatného převodu kanalizační stoky G6 a vodovodního řadu A25.2 v pozemcích parc.č. 328/74 a 722/8 v katastrálním území Ládví, obec Kamenice.

Podpisem smluv je pověřen starosta obce.

II. Zastupitelstvo obce Kamenice ukládá
1. Ing. Daně Boxanové

zajistit uzavření smluv.

Termín: 10.6.2019

12/9/ZOK/2019 Ustanovení osadního výboru Struhařov
I. Zastupitelstvo obce Kamenice zřizuje

Osadní výbor Struhařov.

II. Zastupitelstvo obce Kamenice určuje

pětičlenný Osadní výbor.

III. Zastupitelstvo obce Kamenice určuje

členy osadního výboru pana Jana Jedličku, Ivana Martinču, Jana Neškudlu, Jana Štracha a paní Hanu Vosátkovou.

IV. Zastupitelstvo obce Kamenice volí

předsedou osadního výboru pana Jana Štracha.

13/9/ZOK/2019 Místní referendum
I. Zastupitelstvo obce Kamenice doplňuje

program jednání o bod: Místní referendum