Obec Kamenice
35. Rady obce Kamenice
konané dne 20.3.2019
číslo usnesení 6/35/ROK/2019/Veřejný
Darovací smlouva a smlouva o zřízení věcného břemene služebnosti IS - prodloužená kanalizační stoka a vodovodní řad
I. Rada obce Kamenice doporučuje

zastupitelstvu obce odsouhlasit uzavření darovací smlouvy a smlouvy o zřízení věcného břemene - služebnosti inženýrské sítě mezi ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░ , (jako dárci a povinní ze služebnosti), ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░ (jako dárce), a ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░░░ ░░ (jako povinní ze služebnosti) a Obcí Kamenice (jako obdarovaný a oprávněný ze služebnosti) na bezúplatný převod prodloužené kanalizační stoky a vodovodního řadu v pozemcích parc.č. 328/19 a 280/2 v katastrálním území Ládví, obec Kamenice.

II. Rada obce Kamenice ukládá
1. Ing. Daně Boxanové

zajistit předložení smlouvy k projednání zastupitelstvu obce.

Termín: 31.5.2019
v.r. Ing. Pavel Čermák