Zastupitelstvo obce Kamenice
které se konalo dne 4.3.2019

1/8/ZOK/2019 Námitka člena zastupitelstva obce proti zápisu
I. Zastupitelstvo obce Kamenice schvaluje

změnu zápisu ze zasedání zastupitelstva obce Kamenice konaného dne 6.2.2019 bod 21 bude doplněn o " Hlasování o protinávrhu:"

2/8/ZOK/2019 Schválení programu zasedání - zapisovatelka a ověřovatele zápisu

za zapisovatele zasedání paní Kateřinu Kottasovou

3/8/ZOK/2019 Schválení programu zasedání - zapisovatelka a ověřovatele zápisu

za ověřovatele zápisu pana Stanislava Kalaše a Ing. Tomáše Mojžíška

4/8/ZOK/2019 Schválení programu zasedání
I. Zastupitelstvo obce Kamenice schvaluje

přejmenování bodu č. 5 na "Vyjádření obce Kamenice k rozkladu žadatele PP Strojmetal s.r.o. proti rozhodnutí Ministerstva kultury o zamítnutí žádosti o vydání rozhodnutí o zrušení prohlášení budovy zámku v Kamenici za kulturní památku"

5/8/ZOK/2019 Schválení programu zasedání

program zasedání zastupitelstva

6/8/ZOK/2019 Vyjádření obce Kamenice k rozkladu žadatele PP Strojmetal s.r.o. proti rozhodnutí Ministerstva kultury o zamítnutí žádosti o vydání rozhodnutí o zrušení prohlášení budovy zámku v Kamenici za kulturní památku
I. Zastupitelstvo obce Kamenice konstatuje

že podporuje záměr památkově citlivé rekonstrukce budovy zámku v Kamenici čp. 62,  a její předpokládané následné využití pro vzdělávaní.

II. Zastupitelstvo obce Kamenice nesouhlasí

se zrušením památkové ochrany kulturní památky budovy zámku v Kamenici čp. 62 v okrese Praha-východ, ve Středočeském kraji, evidovanému pod č. ÚSKP 36188/2-2075

III. Zastupitelstvo obce Kamenice schvaluje

stanovisko obsažené v dopise ministru kultury, který je nedílnou součástí tohoto usnesení

IV. Zastupitelstvo obce Kamenice ukládá
1. Ing. Pavlovi Čermákovi

neprodleně zaslat dopis ministru kultury s vyjádřením k rozkladu žadatele PP Strojmetal s.r.o. proti rozhodnutí Ministerstva kultury o zamítnutí žádosti o vydání rozhodnutí o zrušení prohlášení budovy zámku v Kamenici čp. 62, 251 68 kamenice, k.ú. Těptín, okres Praha-východ,  evidovanému pod č. ÚSKP 36188/2-2075.

Termín: 15.3.2019