Obec Kamenice
číslo usnesení 17/5/ZOK/2018/Veřejný
Nákup pozemku v aukci
I. Zastupitelstvo obce Kamenice schvaluje

účast obce Kamenice ve výběrovém řízení s aukcí čís. SHMS/022/2018 vyhlášeném Úřadem pro zastupování státu ve věcech majetkových, územním pracovištěm Střední Čechy, odborem Hospodaření s majetkem státu, Rašínovo nábřeží 390/42, 128 00 Praha 2 , na prodej pozemku parc.č.416 o výměře 795 m2, zapsaného na listu vlastnictví č.60000 vedeném Katastrálním úřadem pro Středočeský kraj, Katastrální pracoviště Praha - východ pro katastrální území Ládví a obec Kamenici, za podmínek stanovených v "Oznámení o výběrovém řízení s aukcí čís.SHMS/022/2018 a jeho podmínkách".

II. Zastupitelstvo obce Kamenice schvaluje

nabytí pozemku parc. č. 416 o výměře 795 m2, zapsaného na listu vlastnictví č. 60000 vedeném Katastrálním úřadem pro Středočeský kraj, Katastrální pracoviště Praha - východ pro katastrální území Ládví a obec Kamenice, do vlastnictví obce Kamenice ve veřejném výběrovém řízení s aukcí č. SHMS/022/2018 a uzavření následné kupní smlouvy mezi obcí Kamenice, jako kupujícím na straně jedné a mezi ČR - Úřadem pro zastupování státu ve věcech majetkových, jako prodávajícím na straně druhé.

III. Zastupitelstvo obce Kamenice svěřuje

v souladu s ust. § 85 písm. n) zákona č. 128/2000 Sb., obecní zřízení, v platném znění, radě obce Kamenice pravomoc rozhodnout o maximální výši nabízené kupní ceny za pozemek parc.č. 416 o výměře 795 m2, zapsaného na listu vlastnictví č. 60000 vedeném Katastrálním úřadem pro Středočeský kraj, Katastrální pracoviště Praha - východ pro katastrální území Ládví a obec Kamenice, v aukci č. SHMS/022/2018, a o výši nejvyššího podání v aukci čís. SHMS/022/2018.

IV. Zastupitelstvo obce Kamenice pověřuje

p. Pavla Čermáka, starostu obce Kamenice, aby za obec Kamenici podepsal nabídku uchazeče do výběrového řízení s aukcí č. SHMS/022/2018 vyhlášeném Úřadem pro zastupování státu ve věcech majetkových.

V. Zastupitelstvo obce Kamenice pověřuje

p. Pavla Čermáka, starostu obce Kamenice, aby se jako pověřený zástupce obce Kamenice osobně zúčastnil následné aukce č. SHMS/022/2018 pozemku parc. č. 416 o výměře 795 m2, zapsaného na listu vlastnictví č. 60000 vedeném Katastrálním úřadem pro Středočeský kraj, Katastrální pracoviště Praha - východ pro katastrální území Ládví a obec Kamenice a aby jménem obce podával v aukci cenové nabídky až do výše nejvyššího podání dle usnesení rady obce Kamenice přijatého dle bodu III. tohoto usnesení zastupitelstva obce Kamenice.

v.r. Ing. Pavel Čermák
v.r. Ing. Petr Valášek