Obec Kamenice
číslo usnesení 2/17/ROK/2018/Veřejný
Pravidla pro volební kampaň do obecního zastupielstva 2018
I. Rada obce Kamenice schvaluje

stejné podmínky registrovaným stranám pro volební kampaň pro volby do zastupitelstva obce Kamenice v roce 2018 v období 6 týdnů přede dnem konání voleb.

1.

Ringhofferovo náměstí :

Každé registrované volební straně bude na základě písemné žádosti přenechána za úhradu plocha náměstí.

a/ plocha náměstí bez elektřiny po dobu 3 hodin - 600,-Kč

b/ plocha náměstí s připojením na elektřinu  po dobu 3 hodin - 1500,-Kč

2.

Kulturní dům

Každé registrované volební straně budou na základě písemné žádosti přenechány za úhradu prostory Kulturního domu.

a/ prostory KD po dobu 3 hodin - 3.000,-Kč

b/ za každou další hodinu - 800,-Kč

3.

Zpravodaj z Kamenice

Každá volební strana má vyhrazenou jednu stranu v zářijovém Zpravodaji z Kamenice zdarma. Uzávěrka je ve středu 17.8.2018.

4.

Propagační materiály na veřejných prostranstvích a plakátových plochách.

Pro volební kampaň se vyhrazuje pro každou volební stranu na Ringhofferově náměstí jedna zasklená vitrína.

Uveřejnění zdarma. Zajišťuje pan Jan Růža.

Ostatní plakátovací plochy budou k dispozici na vývěskách obecního úřadu v jednotlivých osadách.

5.

Odkaz na webové stránky jednotlivých kandidujících volebních stran na webových stránkách obce.

Každá volební strana může nechat uveřejnit odkaz na své webové stránky na obecním webu.

6.

Volební kampaň je oficiálně ukončena 4.10.2018.

Ve dny voleb 5. a 6. října je zakázaná volební agitace a propagace pro volební strany v objektu, v němž je umístěna volební místnost, a v jeho bezprostředním okolí.

Ing. Pavel Čermák
Ing. Petr Valášek