OPRAVA SILNICE II/603 Ládví - aktualizace 8.8.2018

8.8.2018 |

Aktuální informace k uzavírce silnice II/603 na Ládví.

Aktualizace 8.8.2018

ZMĚNA ROZHODNUTÍ O UZAVÍRCE – PRODLOUŽENÍ TERMÍNU 3. etapy do 31.8.2018

Celé znění rozhodnutí Městského úřadu v Říčanech naleznete zde: Změna termínu uzavírky.pdf

OPRAVA SILNICE II/603 – aktualizace 2.8.2018

Dle oficiálního sdělení zhotovitele, se příští týden od úterý do středy chystá pokládka finálních vrstev asfaltu. To znamená v daný den a v daném úseku úplnou uzavírku komunikace bez možnosti přístupu pro auta.

Žádáme vás o kontrolu, v jaký den se vás totální uzavírka může týkat a v ten den neplánujte žádné zásobování, stěhování apod. Pokud v daný den budete potřebovat používat svoje auto – vyvezte ho před 7.00 mimo uzavřenou zónu. Návrat bude možný až ve večerních hodinách (nejdéle následující ráno). V současných teplotách asfalt chladne velmi pomalu a prodlužuje se doba, kdy je možné na něj vět osobním automobilem, natož nákladním automobilem.

Pro ty, kteří budou potřebovat parkovat mimo domov obec zpřístupní svůj pozemek pod kopcem naproti čističce odpadních vod, který je dnes uzavřen závorou.
Konkrétní uzávěry úseků jsou naplánovány následovně

ÚTERÝ 7.8.2018
Bude zcela uzavřen jeden jízdní pruh od hotelu Valnovka po ulici Liliovou. Pro auta budou zcela nepřístupné nemovitosti po právě straně silnice směrem na Prahu.

úterý 7.8.

STŘEDA 8.8.2018
Bude zcela uzavřen úsek od mostu v Olešovicích až po hotel Valnovka. Pro auta budou zcela nepřístupné nemovitosti po obou stranách silnice včetně vstupů do lesa.

středa 8.8.

ČTVRTEK 9.8.2018
Pro auta bude zcela uzavřena ulice Benešovská v obou pruzích od ulice Liliová až po ulici Letní (k dočasné autobusové zastávce). Z toho vyplývá, že nebude možné zajet autem do ulic Letní, Letohradská a navazující, Loretánská, Levá, Lesáků, Loucká a Listopadová. Tento den bude z pohledu dopravní obtížnosti nejkomplikovanější, a proto pokud můžete, neplánujte na tento den žádné cesty, které můžete uskutečnit jindy. Ládví v tento den bude mimořádně přístupné přes provizorní most z Olešovic. V tomto úseku bude svoz komunálního odpadu učiněn v náhradním termínu, mimo čtvrtek, který bude samostatně oznámen. Provoz MHD na Kuklík by ani tento den neměl být omezen.

čtvrtek 9.8.
Čtvrtkem budou dokončeny stavební úpravy povrchu silnice II/603 a nejspíš od pátku by mělo být celé Ládví otevřené pro normální dopravu. Dodělávat se bude jen vodorovné dopravní značení a krajnice, ale toto by nemělo mít vliv na dopravní obslužnost.

Harmonogram prací zaslaný firmou BES zde ke stažení:harmonogram.pdf

Aktualizace 27.7.2018

Zhotovitel opravy silnice 603/II na Ládví BES Benešov, nás informoval o postupech prací a s tím souvisejících omezeních pro následujících 14 dní.

Prosíme o respektování omezení vjezdu na stavbu v pracovní domě mezi 7:30-16 v době pokládek asfaltových vrstev.

- pátek 27.7. (nebo neděle) nástřik ofrézovaného povrchu penetrací mezi provizorní zástavkou Ládví(u bytovky Bellevue) a Stavebninami směr Benešov. Doporučujeme průjezd pruhem směr Praha, který byl penetrován ve čtvrtek. Je to hlavně ve Vašem zájmu, po aplikaci silně lepí a špiní auta.

- pondělí 30.7 a úterý 31.7. v době 7:30-16 pokládka první asfaltové vrstvy (podval) v úseku mezi provizorní zástavkou Ládví(u bytovky Bellevue) a Stavebninami a to v obou směrech. Pokládka bude probíhat po jízdních pruzích a po cca dvou hodinách po pokládce bude pruh sjízdný pro osobní auta, ne pro nákladní!

- středa 1.8. až pátek 3.8. budou probíhat dokončovaní práce před finálním asfaltovaním v místech kanálů, přejezdů atd. komunikace bude po Ládví s opatrností sjízdná.

- pondělí 6.8. případné dodělávky podkladních vrstev po celém Ládví

- úterý 7.8.v době 7:30-16 pokládka finálního asfaltu v úseku Valnovka - ulice Liliová, v místech kde je vyfrézován pruh směr Praha. Prosím respektujte zákaz vjezdu/přejezdu přes finální asfalt, možnost průjezdu pruhem směr Benešov po skončení prací.

- úterý 7.8. a středa 8.8. v době 7:30-16 pokládka finálního povrchu od mostu v Olešovicích po Valnovku ve všech třech pruzích. Bude platit absolutní zákaz průjezdu, respektujte ho prosím a používejte výhradně objízdné trasy!

- čtvrtek 9.8. a pátek 10.8. v době 7:30-16 bude probíhat pokládka finálního povrchu mezi provizorní zástavkou Ládví(u bytovky) a Stavebninami v obou směrech, na nově položený asfalt bude zakázán vjezd, zvažujte nutnost cest přes tento úsek i večer, zvažuje se vyznačení parkovaní přes noc na silnici dole na Kuklíku.

Uvedené termíny jsou předběžné, o případných změnách budeme informovat, zároveň bude před pokládkou finální vrstvy stále probíhat příprava chodníku mezi Ládvím a Valnovkou.

Stavba předem děkuje za respektování uvedených omezení.

Oprava komunikace II/603 – stará Benešovská -

III. etapa uzavírky od 28.5.2018 do 20.8.2018

Silnice II_603_Kamenice_Ládví_oprava povrchu komunikace_etapa 2_vývěska A4

III.etapa.pdf

uzavírka III. etapy.pdf

Silnice II_603_Kamenice_Ládví_oprava povrchu komunikace_etapa 2_vývěska A4.pdf

Jízdní řády od 28.5.2018

JŘ 335.pdf

JŘ 337.pdf

JŘ 339.pdf

Sledujete další info na našem facebooku a webu www.obeckamenice.cz/aktualni-informace/oprava-komunikace-ii-603/ nebo , www.osadaladvi.cz/vybor.html.