Možnost podání přiznání k dani z příjmů

5.2.2018 |

Důležitá zpráva pro občany obce Kamenice!

Dne 22. 3. 2018 v době od 15.30 do 18.00 hodin bude možné navštívit pracovníky Finančního úřadu Říčany, a to v přísálí Kulturního domu Kamenice. Vstup do přísálí bude veřejnosti zpřístupněn přes kancelář Kulturního centra.

Informace nezbytné pro správné plnění daňových povinností k daním z příjmů jsou zveřejněny na www.financnisprava.cz v záložce „Daně a pojistné“ a budou aktuálně doplňovány v „Novinkách“. Podávat lze daňová přiznání přes aplikaci EPO na Daňovém portálu, dostupném též na adrese www.daneelektronicky.cz.

Interaktivní formuláře DAP k DPFO a DPPO jsou k dispozici na stránkách Finanční správy v záložce „Daňové tiskopisy“.

Leták k podávání daňových přiznání k daním z příjmů je již vyvěšen na www.financnisprava.cz pod záložkami „Daňové tiskopisy – Databáze aktuálních daňových tiskopisů – Daň z příjmů (FO i PO) – Letáky“.

Informace o výjezdech pracovníků finančních úřadů a jejich územních pracovišť do vybraných obcí v roce 2018 budou zveřejněny na webu FS nejpozději dne 13. 2. 2018.

V rámci rozšíření úředních hodin je zajištěno na všech FÚ a jejich ÚP

přijímání daňových přiznání a poskytování informací s tím spojených v termínu:

• od 26. 3. do 29. 3. 2018 ve všech pracovních dnech vždy od 8.00 do 17.00 hodin
  • v úterý 3. 4. 2018 od 8.00 do 18.00 hodin

Současně sdělujeme, že v letošním roce nebude zprovozněna  informační telefonní linka FÚ pro Středočeský kraj.

Informační linka ÚzP v Říčanech  bude zprovozněna v době od 1. 3.  – 3. 4. 2018 na tel. čísle 323 627 444.